BLACK CILICE, INFERNO, SANGUINE RELIC

Kdy: 24.5. 2024

Kde: Futurum Music Bar, Praha

Zvuky z nejtemnějších hlubin mikrokosmu i makrokosmu zahltí stoupence černého kultu v průběhu jedinečného rituálu snoubícího odlišné přístupy při zpracování black metalu, a to v podání hned tří elitních spolků.

Poprvé do ČR zavítá okultní misantropická bestie a představitel nejsyrovější verze žánru Black Cilice z Portugalska. Za patnáct let neblahého působení kapela nepříjemně zahustila astrální sféry svou dusivě zašpiněnou produkcí ve službách temného pána. Připravte se, jeden z nejžhavějších hřebů Iron Bonehead Production prorazí vaše lebky s démonickou neurvalostí a nenapodobitelným satanským charismatem!

Asi nikdo nepochybuje o tom, že domácí Inferno patří do nejvybranější společnosti špičky současného světového BM undergroundu a přináší posluchači metafyzický zážitek v rovině filozofické i zvukové. A jestliže černí koně Debemur Morti Productions pracují s klasickými stylovými atributy ve výbušné rytmice, surově a psychedelicky laděném zvuku kytar či esoterních evokacích vokálních litanií, daří se zároveň kapele úspěšně přesahovat žánrové hranice nečekanými směry. Koncert v pražském Futuru slibuje neobvyklý zážitek a dost možná i zajímavé překvapení, které bude zjeveno v hodinu transcendence chaosu…

Intenzivní zkušenost nenávistného vampire raw blacku zakusíme též během debutního českého představení amerických Sanguine Relic. Ačkoliv se kapela na scéně etabluje teprve od roku 2015, je nebývale produktivní a její miasmatická chorobná a mučivá hudba vám dokáže zamotat hlavu v labyrintu zlých snů a předhodit ji nočním příšerám a vlkům. Černočerný smutek z vydavatelství Perverse Homage!