Do Prahy konečně zavítá elitní černočerná hydra z Colorada pod vlajkou Debemur Morti, samotní Akhlys! Atmosférický black metal s mytologicko-okultním podkladem přilétá na křídlech hrůzné bohyně nočních můr Melinoë, přivádějící bezbožné duše do konečného stádia niterného šílenství. Po třech albech není pochyb o tom, že v daném žánru patří AKHLYS mezi aktuálně nejzajímavější spolky světového undergroundu, kdy ve své tvorbě mísí nejtemnější snový chaos se silou všeprostupujícího orkánu. Vůdčí postava kapely Naas Alcameth stojí i za dalšími respektovanými kulty jako Nightbringer, Bestia Arcana či Aoratos, a proto se těšte na prvotřídní black metal s účinkem podprahového dark ambientu.

https://akhlys.bandcamp.com/music
https://www.instagram.com/akhlys_official/?hl=de
https://www.facebook.com/profile.php?id=100045704862350


Atom-blackový Naurrakar holduje rachotu prolamujícímu apokalyptické pečeti v hrůzyplném radioaktivním armagedonu provázeném světelnou bouří vybuchujících jaderných reaktorů. Kvarteto v plynových maskách vydatně obohacuje peklo svým uranem a pražští věrozvěsti Ozáření jsou naživo vpravdě infernální taškařicí, kdy se dozimetr zasekne na stálé hodnotě 666. Mota-Natas!
https://www.youtube.com/watch?v=onQlv1Jocn8…
https://www.facebook.com/Naurrakar


Osamělí sluneční poutníci Sól se mohou po desetiletém putování pochlubit stále aktuálním předloňským debutem Shattered Affections. Jejich atmosférický a lehce depresivní black metal se odráží v zamlžených zrcadlech cynického smutku a duševního znečištění. A to k náladě onoho neblahého večera sedne dokonale.
https://funeralofsol.bandcamp.com/album/shattered-affections
https://www.facebook.com/funeralofsol

Předprodej za 450,- na www.khaaoscope.cz